ZASŁONY GOTOWE
ZASŁONY GOTOWE

ZASŁONY GOTOWE

Zasłony niezwykły dodatek do wnętrz,który sprawia że nawet najbardziej surowe wnętrze nabiera przytulności a stonowane stają się wyraziste i z charakterem. Przy ich pomocy można również uzyskać błyskawiczną metamorfozę wnętrz, niewielkim kosztem.

Najbardziej popularnym sposobem mocowania zasłon są przelotki,czyli kółeczka nasuwane na karnisz lub taśma marszcząca do zapięcia na żabki lub agrafki.

Większość zasłon jest szytych w naszej pracowni.

Jak mierzyć zasłony?

Jeśli wybór zasłon padł na przelotki/kółka to należy zmierzyć wysokość od górnej części karnisza, rurki do podłogi i odjąć 1-2cm.Nad przelotką wystaje ok. 2,5-3 cm tkaniny, ale ten dodatek nie jest uwzględniany do wysokości.

Natomiast jeśli zasłona będzie zawieszana przy pomocy żabek to wysokość jaką należy podać to wymiar mierzony od żabki(tak jak już łapie zasłone) do podłogi minus 1-2cm.

Jest 159 produktów.

Pokazano 1-24 z 159 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: E1

Zasłony Velvet Liście Tropikalne E1

Recenzje: 0

Modny wzór w liście Monstera - zaciemnienie ok. 70% - nie wymaga prasowania, przy delikatnym praniu Podana cena dotyczy 1 sztuki. 

Cena 149,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EFE-zieleń 15

Zasłona Welurowa zieleń EFE

Recenzje: 0

Elegancka zasłona wykonana z wysokiej jakości tkaniny welurowej z delikatnym meszkiem.Podana cena dotyczy 1 sztuki

Cena 113,88 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 410339-102

Piękna zasłona w PTAKI CZAPLE 410339-102

Recenzje: 0

NOWOŚĆ ! Modne zasłony w ptaki CZAPLE - Tkanina zaciemniająca - nie wymaga prasowania, przy delikatnym praniu Podana cena dotyczy 1 sztuki. 

Cena 125,96 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku